Föremål som liknar W
7088 Ugnsform
Såld: 1.500 kr
Såldes den 19 januari 2026
7002 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 19 januari 2026
6384 Skål
Såld: 350 kr
Såldes den 19 januari 2026
7059 Whiskyglas
Såld: 500 kr
Såldes den 19 januari 2026
6382 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 19 januari 2026
7045 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 19 januari 2026
7095 Skål
Såld: 250 kr
Såldes den 19 januari 2026
6039 Färglitografier
Såld: 200 kr
Såldes den 19 januari 2026
7105 Soffa
Howardmodell. Längd: 210 ca
Såld: 800 kr
Såldes den 19 januari 2026