Föremål som liknar Venus

Vi hittade över 70 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 6044 Barbord
    Såld: 3.000 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 9087 Matservisdelar
    Ca 25 delar, Venus, Gustavsberg.
    Såld: 100 kr

    Såldes den 17 november 2025
  • 2047 Vas
    Såld: 600 kr

    Såldes den 2 juni 2025
  • 3048 Akvarell
    Såld: 100 kr

    Såldes den 9 december 2024
  • 6335 Färglitografi
    Såld: 200 kr

    Såldes den 21 oktober 2024
  • 7005 Etsning
    Såld: 2.800 kr

    Såldes den 15 juli 2024