2146 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024 -
3221 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 18 februari 2019 -
1130 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 26 november 2018
8184 Pastell
Såld: 100 kr
Såldes den 19 november 2018 -
4163 Akvarell
Såld: 150 kr
Såldes den 29 oktober 2018 -
9681 Akvarell
Ulla Nordenfelt, solnedgång, signerad. 24x18
Såld: 400 kr
Såldes den 24 oktober 2016
4434 Akvarell
Ulla Nordenfelt, Landskap, 35 x 45
Såld: 200 kr
Såldes den 16 augusti 2010 -
8290 Akvarell
Ulla Nordenfelt, stilleben, 55x41
Såld: 550 kr
Såldes den 25 september 2006