Föremål som liknar Svensson

Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 6053 Etsning
    Såld: 100 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 6791 Färglitografi
    Såld: 2.000 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 3507 Etsning
    Såld: 100 kr

    Såldes den 1 december 2025
  • 9207 Litografier
    Såld: 200 kr

    Såldes den 24 november 2025
  • 2127 Färglitografi
    Såld: 250 kr

    Såldes den 24 november 2025
  • 8096 Blyerts
    Såld: 100 kr

    Såldes den 24 november 2025