4068 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 26 april 2021 -
8025 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 29 mars 2021 -
6740 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 30 november 2020
2654 Oljemålning
Tore Berg, Spanska trappan i Rom, 66x83
Såld: 100 kr
Såldes den 30 januari 2017 -
3179 Etsning
Såld: 150 kr
Såldes den 20 januari 2014 -
7581 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 15 februari 2010
4028 Gravyr
Spanska trappan, 26x33
Såld: 550 kr
Såldes den 16 november 2009 -
8352 Oljemålning
Cecilia von Gegerfeldt, "Spanska trappan" 33x41
Såld: 300 kr
Såldes den 15 januari 2007