Föremål som liknar Signerade
6003 Oljemålningar
Såld: 1.200 kr
Såldes den 12 januari 2026
6318 Oljemålningar
Såld: 1.600 kr
Såldes den 12 januari 2026
6414 Vaser
Såld: 1.100 kr
Såldes den 12 januari 2026
4422 Färglitografier
Såld: 100 kr
Såldes den 15 december 2025
4420 Etsningar
Såld: 100 kr
Såldes den 15 december 2025
5391 Färgetsningar
Såld: 100 kr
Såldes den 15 december 2025
4173 Färglitografier
Såld: 1.000 kr
Såldes den 15 december 2025
5019 Färglitografier
Såld: 400 kr
Såldes den 15 december 2025
5018 Färglitografier
Såld: 300 kr
Såldes den 15 december 2025