1104 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 3 februari 2020 -
1018 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 11 december 2017 -
4007 Oljemålning
Såld: 4.400 kr
Såldes den 18 januari 2016
8091 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 24 augusti 2015 -
7442 Akvarell
Gerry Axelson, stilleben, signerad 1936, 16x16
Såld: 150 kr
Såldes den 10 augusti 2015 -
8223 Oljemålning
Såld: 1.800 kr
Såldes den 21 oktober 2013
1426 Blandteknik
Karl Dahlquist, Hysingsvik, signerad 1936, 50x70
Såld: 100 kr
Såldes den 11 juni 2012