Föremål som liknar Signerad
6678 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 19 januari 2026
7083 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 19 januari 2026
6722 Oljemålning
Såld: 450 kr
Såldes den 19 januari 2026
6721 Färglitografi
Såld: 900 kr
Såldes den 19 januari 2026
Såld: 1.200 kr
Såldes den 19 januari 2026
Såld: 1.600 kr
Såldes den 19 januari 2026
6745 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 19 januari 2026
6720 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 19 januari 2026
7042 Skulptur
Såld: 3.600 kr
Såldes den 19 januari 2026