6240 Oljemålning
Sign Shields, Highland kettles, 43x63
Såld: 600 kr
Såldes den 23 april 2018 -
1171 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 30 oktober 2017 -
1627 Vaser
2 st, sign SH, höjd: 11-14
Såld: 400 kr
Såldes den 7 januari 2013
2175 Akvareller
26 st, 1926, Sign SH, Bla motiv från Italien
Såld: 1.100 kr
Såldes den 15 oktober 2012 -
7041 Vas
"Paper craft design Shinto" Japan, höjd: 17
Såld: 200 kr
Såldes den 28 juli 2008 -
3237 Oljemålning
Sign Shippers, Stuga, 1895, 50 x 59
Såld: 1.500 kr
Såldes den 9 juni 2008
7648 Oljemålning
sign SH 1863, 33x41
Såld: 700 kr
Såldes den 11 oktober 2004 -
6627 Bonad
Needle-point, 122x183, design Shyam Ahuja
Såld: 650 kr
Såldes den 4 oktober 2004 -
7185 Oljemålning
sign SH, Stilleben, 45x36
Såld: 350 kr
Såldes den 3 februari 2003