Föremål som liknar S C
6017 Fotografisk bild
Såld: 3.000 kr
Såldes den 19 januari 2026
6729 Fotokonst
Såld: 800 kr
Såldes den 12 januari 2026
5076 Skulptur
Såld: 9.600 kr
Såldes den 8 december 2025
2023 Etsning / coll..
Såld: 1.200 kr
Såldes den 24 november 2025
3233 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 24 november 2025
5109 Minkpäls
Såld: 2.800 kr
Såldes den 3 november 2025
8076 Golvur
Såld: 300 kr
Såldes den 6 oktober 2025
4066 Bilmodeller
diverse, bland annat Volvo Atlas Collection
Såld: 3.000 kr
Såldes den 15 september 2025
8058 Väggur
Såld: 2.000 kr
Såldes den 25 augusti 2025