Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 

Föremål som liknar S C


Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex


  • Träfflista
  • 6017 Fotografisk bild
    Jacob Fällender, stämpelsignerad a tergo "Jacob Fä..//
    Såld: 3.000 kr

    SÃ¥ldes den 19 januari 2026
  • 6729 Fotokonst
    Laurent Nivalle, "Le mans classique", nr 151. Blad..//
    Såld: 800 kr

    SÃ¥ldes den 12 januari 2026
  • 5076 Skulptur
    brons, Efter Jules Coutan, "Fredsarme". Höjd: 98 c..//
    Såld: 9.600 kr

    SÃ¥ldes den 8 december 2025
  • 8076 Golvur
    1800-tal, Benjamin Peers Chester, England, mahogny..//
    Såld: 300 kr

    SÃ¥ldes den 6 oktober 2025
  • 4066 Bilmodeller
    diverse, bland annat Volvo Atlas Collection
    Såld: 3.000 kr

    SÃ¥ldes den 15 september 2025
  • 8058 Väggur
    Arne Jacobsen (1902-1971), Danmark. Bankers clock...//
    Såld: 2.000 kr

    SÃ¥ldes den 25 augusti 2025




Ladda ner broschyr