Föremål som liknar Rud
6712 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 19 januari 2026
6089 Golvvas
Såld: 300 kr
Såldes den 12 januari 2026
6018 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 12 januari 2026
3005 Oljemålning
Såld: 450 kr
Såldes den 8 december 2025
8396 Akvarell
Såld: 500 kr
Såldes den 10 november 2025
9207 Oljemålning
Såld: 1.100 kr
Såldes den 13 oktober 2025
5070 Akvarell
Såld: 1.400 kr
Såldes den 22 september 2025
4540 Blandteknik
Såld: 100 kr
Såldes den 4 augusti 2025
4145 Spegel
Såld: 100 kr
Såldes den 4 augusti 2025