4371 Oljemålning
Såld: 250 kr
Såldes den 11 oktober 2021 -
4370 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 4 oktober 2021 -
8163 Oljemålning
Per Falk, Landskap, Signerad. Olja på duk, 48x61
Såld: 100 kr
Såldes den 19 november 2018
1524 Oljemålning
Per Falk, landskap, 72x90
Såld: 100 kr
Såldes den 7 maj 2018 -
8059 Oljemålning
Per Falk, interiör, signerad, ramens innermått: 66x55
Såld: 100 kr
Såldes den 13 maj 2013 -
9235 Oljemålning
Per Falk Skärgård, 25x32
Såld: 700 kr
Såldes den 19 november 2012
6473 Oljemålning
Per Falk, 1953, Modellstudie, 116x90, med dedikation
Såld: 100 kr
Såldes den 13 juni 2011