Föremål som liknar Olausson
4089 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
3002 Oljemålning
Såld: 53.000 kr
Såldes den 3 juni 2024
5289 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 6 maj 2024
5288 Torrnålsgravyr
Såld: 100 kr
Såldes den 29 april 2024
2063 Torrnålsgravyr
Såld: 100 kr
Såldes den 27 november 2023
9052 Akvarell
Såld: 1.000 kr
Såldes den 18 september 2023
9188 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 31 juli 2023
4327 Akvarell
Såld: 500 kr
Såldes den 6 mars 2023
5059 Oljemålning
Såld: 1.700 kr
Såldes den 5 december 2022