Föremål som liknar Ns
7047 Bordstabletter
Såld: 1.100 kr
Såldes den 19 januari 2026
1006 Oljemålning
Såld: 7.800 kr
Såldes den 19 januari 2026
6524 Sybord
Såld: 150 kr
Såldes den 19 januari 2026
6065 Vas
Såld: 900 kr
Såldes den 19 januari 2026
7048 Akvarell
Såld: 1.400 kr
Såldes den 19 januari 2026
6390 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 19 januari 2026
7108 Herrarmbandsur
Såld: 450 kr
Såldes den 19 januari 2026
7083 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 19 januari 2026
7054 Skulpturer
Såld: 2.000 kr
Såldes den 19 januari 2026