Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 

Föremål som liknar Ns


Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex


  • Träfflista
  • 7047 Bordstabletter
    Firma Svenskt Tenn, Josef Frank (1885-1967), Öster..//
    Såld: 1.100 kr

    SÃ¥ldes den 19 januari 2026
  • 1006 OljemÃ¥lning
    Johann Jacobus Dorner (1741-1813). Signerad, dater..//
    Såld: 7.800 kr

    SÃ¥ldes den 19 januari 2026
  • 6524 Sybord
    nyrenässans, med utensilier. Bredd: 61 cm. Djup: 4..//
    Såld: 150 kr

    SÃ¥ldes den 19 januari 2026
  • 6065 Vas
    Hugo Elmqvist (1862-1930), Sverige. Jugend, brons,..//
    Såld: 900 kr

    SÃ¥ldes den 19 januari 2026
  • 7048 Akvarell
    Oidentifierad konstnär. Ej signerad, "Eva den mond..//
    Såld: 1.400 kr

    SÃ¥ldes den 19 januari 2026
  • 6390 OljemÃ¥lning
    Oidentifierad konstnär. Signerad Katrin, daterad -..//
    Såld: 150 kr

    SÃ¥ldes den 19 januari 2026




Ladda ner broschyr