Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 

Föremål som liknar Nk


Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex


  • Träfflista
  • 7199 Minkpäls
    Saga Mink, storlek 40 cm
    Såld: 2.600 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 7072 Etsning
    Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 4/50. B..//
    Såld: 1.600 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 7154 Tusch
    Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. ”Slas”. S..//
    Såld: 300 kr

    Såldes den 19 januari 2026




Ladda ner broschyr