Föremål som liknar Nk
7199 Minkpäls
Saga Mink, storlek 40 cm
Såld: 2.600 kr
Såldes den 19 januari 2026
7072 Etsning
Såld: 1.600 kr
Såldes den 19 januari 2026
7154 Tusch
Såld: 300 kr
Såldes den 19 januari 2026
Såld: 350 kr
Såldes den 19 januari 2026
7146 Färglitografi
Såld: 900 kr
Såldes den 19 januari 2026
6383 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 19 januari 2026
6382 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 19 januari 2026
7190 Oljemålning
Såld: 400 kr
Såldes den 19 januari 2026
6576 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 19 januari 2026