2093 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 17 juni 2024 -
7071 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 7 februari 2022 -
8364 Blandteknik
Såld: 500 kr
Såldes den 1 november 2021
8365 Oljemålning
Såld: 250 kr
Såldes den 1 november 2021 -
6570 Blandteknik
Såld: 100 kr
Såldes den 30 augusti 2021 -
8444 Oljemålning
Nathalie Levi, "Invandraren", 51x35
Såld: 1.100 kr
Såldes den 9 maj 2016
2231 Akvarell
Nathalie Levi, musikanter, signerad, 47x62
Såld: 150 kr
Såldes den 19 oktober 2015 -
4221 Blandteknik
Nathalie Levi, 45x34
Såld: 150 kr
Såldes den 28 februari 2011 -
4068 Oljemålning
Nathalie Levi, 80x64, porträtt av man
Såld: 1.000 kr
Såldes den 9 december 2002