Föremål som liknar Motiv från Capri
3076 Oljemålning
Såld: 10.500 kr
Såldes den 22 februari 2021
8453 Oljemålningar
Såld: 300 kr
Såldes den 26 oktober 2020
6002 Oljemålning
Såld: 1.500 kr
Såldes den 4 juni 2018
4262 Oljemålning
Oidentifierad konstnär, motiv från Capri, 46x54
Såld: 250 kr
Såldes den 6 november 2017
4159 Oljemålning
Guido Odierna (1913-1991), motiv från Capri, 48x68
Såld: 600 kr
Såldes den 21 augusti 2017
5484 Oljemålning
Motiv från Capri, 30x40
Såld: 450 kr
Såldes den 11 mars 2013
4491 Oljemålning
signerad, Motiv från Capri, 40 x 50
Såld: 350 kr
Såldes den 28 januari 2013
7501 Pastell
Motiv från Capri, 1900-talets början, 48x67
Såld: 1.400 kr
Såldes den 3 oktober 2011
8762 Oljemålning
Anna Boberg (1864-1935), motiv från Capri, 33x23
Såld: 850 kr
Såldes den 5 april 2010