3570 Färglitografi
Mona Stenfelt, fönster, motivet: 44x56
Såld: 150 kr
Såldes den 23 november 2015 -
1533 Färglitografi
Mona Stenfelt, 70/ 270, signerad. -84 mm: 53x65
Såld: 150 kr
Såldes den 15 september 2014
Föremål som liknar Mona Stenfelt
- Träfflista
- alla
- Visa alla