9224 Blandteknik
Mikael Wahrberg, Stilleben, motivet: 19x17, -90
Såld: 100 kr
Såldes den 12 februari 2018 -
8087 Litografi
Mikael Wahrberg -96, 29x25
Såld: 100 kr
Såldes den 5 april 2010 -
5758 Etsning
Mikael Wahrberg, "I garaget", 26x18
Såld: 100 kr
Såldes den 5 oktober 2009
2134 Litografi
"Kikare" Mikael Wahrberg, 15/150, 54x39
Såld: 100 kr
Såldes den 25 april 2005