Föremål som liknar Lindström
5138 Serigrafi på tyg
Såld: 1.500 kr
Såldes den 17 juni 2024
9122 Färgetsningar
Såld: 400 kr
Såldes den 3 juni 2024
9349 Akvareller
Såld: 100 kr
Såldes den 3 juni 2024
9038 Färglitografi
Såld: 500 kr
Såldes den 27 maj 2024
9037 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 27 maj 2024
9123 Carborundumets..
Såld: 900 kr
Såldes den 27 maj 2024
7415 Färglitografi
Såld: 1.000 kr
Såldes den 13 maj 2024
6198 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 6 maj 2024
3213 Teckning
Såld: 300 kr
Såldes den 29 april 2024