Föremål som liknar Liljenberg
6385 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 5 september 2022
4085 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 16 augusti 2021
5554 Oljemålning
Såld: 400 kr
Såldes den 27 juli 2020
5086 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 2 september 2019
9424 Oljemålning
Gunnar Liljenberg, arbetshäst. Olja på duk, 33x41 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 27 augusti 2018
8344 Oljemålning
Thomas Liljenberg, signerad. - 70, 60x51
Såld: 500 kr
Såldes den 30 juni 2014
9166 Oljemålning
Såld: 450 kr
Såldes den 31 mars 2014
8159 Oljemålning
W Liljenberg, Rådjur, 65 x 80
Såld: 600 kr
Såldes den 10 februari 2014
1254 Oljemålning
W Liljenberg, svaner, 44x64
Såld: 100 kr
Såldes den 9 maj 2011