Föremål som liknar Lars Holm
5177 Bricka
Såld: 400 kr
Såldes den 6 maj 2024
4325 Ljusstakar
Såld: 100 kr
Såldes den 29 april 2024
8174 Ljusstakar
Såld: 700 kr
Såldes den 11 december 2023
8313 Ljusstake
Såld: 350 kr
Såldes den 11 september 2023
5313 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 23 januari 2023
6400 Bricka
mässing, Lars Holmström, Arvika, 58x37 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 12 december 2022
6181 Ljusstake
Såld: 700 kr
Såldes den 12 december 2022
7332 Akvarell
Såld: 2.400 kr
Såldes den 7 november 2022
7202 Ljusplåtar
Ett par, mässing, Lars Holmström, Arvika. Höjd: 30 cm
Såld: 1.200 kr
Såldes den 14 februari 2022