Föremål som liknar Landsväg
8345 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 27 maj 2024
7291 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 28 augusti 2023
5303 Oljemålning
Såld: 250 kr
Såldes den 17 oktober 2022
6032 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 12 september 2022
8459 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 14 februari 2022
8041 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 13 december 2021
7088 Oljemålning
Såld: 450 kr
Såldes den 6 september 2021
5306 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 18 januari 2021
3154 Oljemålning
P Sundberg, Signerad, landsväg. Olja på duk, 45x60 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 11 januari 2021