5014 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 27 juli 2020 -
9234 Färgetsning
Thore Löfberg, Flower, 12/90, son. Motivet: 19x18
Såld: 150 kr
Såldes den 29 april 2019 -
2195 Färgetsning
Thore Löfberg, "Asiens öga", 30/100, motivet: 52x49
Såld: 200 kr
Såldes den 30 oktober 2017
1016 Färglitografi
Thore Löfberg, 202/250, "Flower face", 38x36
Såld: 250 kr
Såldes den 28 mars 2011 -
7625 Väggur
Löfberg, höjd: 42
Såld: 600 kr
Såldes den 29 juni 2009 -
1272 Oljemålning
Björlin-55, porträtt av Anna-Stina Löfberg, 74x60
Såld: 300 kr
Såldes den 17 november 2008
6705 Piano
Löfberg
Såld: 550 kr
Såldes den 18 december 2006 -
3278 Piano
Löfberg, Stockholm
Såld: 1.600 kr
Såldes den 8 mars 2004