Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 

Föremål som liknar Kv


Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex


  • Träfflista
  • 6303 Akvarell
    Hjalmar Falk (1856-1938), Sverige. Signerad, Norrb..//
    Såld: 1.500 kr

    SÃ¥ldes den 19 januari 2026
  • 6678 Akvarell
    Erik Viktorson (f. 1912), Sverige. Signerad, dater..//
    Såld: 100 kr

    SÃ¥ldes den 19 januari 2026
  • 7179 Skrin
    Tenn, GAB Guldsmedsaktiebolaget, 1938, reliefdekor..//
    Såld: 600 kr

    SÃ¥ldes den 19 januari 2026
  • 7211 Miniatyrer
    ett par, akvareller, silverramar, 1939, yttermått ..//
    Såld: 1.200 kr

    SÃ¥ldes den 19 januari 2026
  • 6570 Akvarell
    Oidentifierad konstnär. Hjelmarsnäs gård, akvarell..//
    Såld: 700 kr

    SÃ¥ldes den 12 januari 2026
  • 6458 Skulptur
    Kvinna med barn, gips. Höjd: 40 cm
    Såld: 400 kr

    SÃ¥ldes den 12 januari 2026




Ladda ner broschyr