7300 Matta
Kinesiska muren, silkesinslag, 60x126 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 2 mars 2020 -
8070 Akvarell
Kina, Kinesiska muren, signerad, 134x63
Såld: 150 kr
Såldes den 25 september 2017 -
1256 Blandteknik
Kinesiska muren, 46x41
Såld: 350 kr
Såldes den 7 februari 2011
Föremål som liknar Kinesiska muren
- Träfflista
- alla
- Visa alla