2537 Oljemålning
Henri Morell, Paris. Signerad. Olja på duk, 61x49 cm
Såld: 800 kr
Såldes den 31 augusti 2020 -
4068 Oljemålning
Henri Morell. Studie. Olja på duk, 60x50
Såld: 100 kr
Såldes den 18 februari 2019 -
6043 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 5 november 2018
5115 Oljemålning
Henri Morell, nakenstudie. Olja på duk, 60x50 cm
Såld: 200 kr
Såldes den 6 augusti 2018 -
3446 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 16 juli 2018 -
3182 Oljemålning
Henri Morell, Modell, 56x46
Såld: 250 kr
Såldes den 27 mars 2017
8330 Oljemålning
Henri Morell, 45 x 37, Kvinna
Såld: 100 kr
Såldes den 10 oktober 2011 -
7103 Oljemålning
Henri Morell, Parismotiv, 50x61
Såld: 100 kr
Såldes den 8 december 2008 -
2493 Oljemålning
Henri Morell, Nakenstudie, 61x50
Såld: 200 kr
Såldes den 2 maj 2006