Föremål som liknar H127
5221 Chiffonjé
furu, 119x49 H127
Såld: 1.500 kr
Såldes den 21 mars 2005
3023 Chiffonjé
furu, 1890-tal, 118x50 H127
Såld: 550 kr
Såldes den 17 januari 2005
6280 Spegel
förgylld, rekt, H127
Såld: 700 kr
Såldes den 9 augusti 2004
1396 Spegel
förgylld, H127
Såld: 500 kr
Såldes den 5 januari 2004
1573 Byrå
Tall Boy, ek, fd arkivskåp, L63 D41 H127
Såld: 950 kr
Såldes den 7 april 2003
7176 Monterskåp
L170 D50 H127, (nyckel finns)
Såld: 100 kr
Såldes den 30 september 2002
5235 Spegel
1920-tal, H127, (sk)
Såld: 400 kr
Såldes den 23 september 2002
3157 Vitrinskåp
England, Med sekretärdel, L155 D33 H127
Såld: 2.400 kr
Såldes den 16 september 2002
6034 Sekretär
Såld: 5.000 kr
Såldes den 5 augusti 2002