Föremål som liknar H110
7464 Väggpendyl
1900, H110, sk knoppar saknas
Såld: 1.400 kr
Såldes den 29 mars 2005
1433 Spegel
rokokostil, förgylld, H110
Såld: 300 kr
Såldes den 7 mars 2005
3596 Takarmatur
20-armad, H110
Såld: 3.400 kr
Såldes den 28 februari 2005
8177 Ljuskrona
Empirstil, H110
Såld: 5.600 kr
Såldes den 21 februari 2005
8086 Spegel
rokokostil, H110
Såld: 700 kr
Såldes den 14 februari 2005
6528 Spegel
trä, H110
Såld: 850 kr
Såldes den 31 januari 2005
5498 Byrå
valnöt, 1800-tal. 90x45 H110
Såld: 2.300 kr
Såldes den 22 november 2004
8318 Skåp
Kina, 1900, L110 D45 H110
Såld: 4.200 kr
Såldes den 18 oktober 2004
6616 Ljuskrona
1800-tal, 8 ljusarmar, H110
Såld: 19.000 kr
Såldes den 4 oktober 2004