Föremål som liknar H
7010 Takarmatur
1950-tal, höj- och sänkbar. Höjd: 45 cm
Såld: 900 kr
Såldes den 19 januari 2026
7114 Hänge
guld, ostämplat. Vikt: 4,6 g. Höjd: 4,5 cm
Såld: 2.800 kr
Såldes den 19 januari 2026
7087 Avspärrningsst..
4 st, Metall. Höjd: 99 cm
Såld: 1.000 kr
Såldes den 19 januari 2026
7056 Skulptur
brons, Art Déco-stil. Höjd: 38 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 19 januari 2026
6413 Skål
5 st, Kosta Boda, Orrefors Boda. Höjd: 10-23. 5 c
Såld: 400 kr
Såldes den 19 januari 2026
7171 Brosch
Camé, 18k guld, 1954. Höjd: 5 cm, bruttovikt: 10g
Såld: 3.600 kr
Såldes den 19 januari 2026
7223 Takarmatur
med prismor, Gustaviansk stil. Höjd: 30 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 19 januari 2026
6547 Vaser
Såld: 250 kr
Såldes den 19 januari 2026
7005 Bokhylla
Såld: 1.500 kr
Såldes den 19 januari 2026