Föremål som liknar H
7146 Färglitografi
Såld: 900 kr
Såldes den 19 januari 2026
7129 Skål
Såld: 450 kr
Såldes den 19 januari 2026
7184 Dukar
Såld: 2.600 kr
Såldes den 19 januari 2026
6382 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 19 januari 2026
7176 Collier
Såld: 1.900 kr
Såldes den 19 januari 2026
7037 Takarmatur
Mooi, Random Light medium. Diameter: 80 cm
Såld: 2.200 kr
Såldes den 19 januari 2026
7096 Stolar
ett par, Charles & Ray Eames, Plastic Armchair, Vitra
Såld: 2.400 kr
Såldes den 19 januari 2026
7119 Byrå
Såld: 3.400 kr
Såldes den 19 januari 2026
7130 Matbord
Såld: 3.000 kr
Såldes den 19 januari 2026