Föremål som liknar H
6772 Salongsbord
Såld: 800 kr
Såldes den 12 januari 2026
6670 Pianopall
Såld: 700 kr
Såldes den 12 januari 2026
6558 Form
med handtag, 1800-tal, koppar, 54x34
Såld: 350 kr
Såldes den 12 januari 2026
6503 Halsband med h..
Såld: 1.300 kr
Såldes den 12 januari 2026
6535 Ytterfoder
Såld: 800 kr
Såldes den 12 januari 2026
6507 Skulptur
Såld: 900 kr
Såldes den 12 januari 2026
6351 Färglitografi/..
Såld: 100 kr
Såldes den 12 januari 2026
6730 Skålar
Såld: 200 kr
Såldes den 12 januari 2026
6703 Brevklämma
Såld: 1.600 kr
Såldes den 12 januari 2026