Föremål som liknar Fjällsjö
2181 Akvarell
Såld: 350 kr
Såldes den 21 juni 2021
9350 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 5 april 2021
4306 Oljemålning
Såld: 6.000 kr
Såldes den 8 mars 2021
6704 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 30 november 2020
5173 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 1 april 2019
4452 Pastell
Carl Brandt, 1906, Fjällsjö, Signerad, 32x48
Såld: 100 kr
Såldes den 29 oktober 2018
7486 Pastell
Carl Brandt, 1906, Fjällsjö, 32x48
Såld: 300 kr
Såldes den 12 mars 2018
9444 Akvarell
Axel Sjöberg (1866-1950), fjällsjö, 1919,35x52
Såld: 1.700 kr
Såldes den 23 oktober 2017
6237 Akvarell
signerad, Fjällsjö, motivet: 15x20
Såld: 200 kr
Såldes den 16 oktober 2017