1458 Färglitografi
Eva Zetterwall, 240/350, motivets mått: 50x38
Såld: 300 kr
Såldes den 11 juni 2012 -
1105 Färglitografi
Eva Zetterwall (f. 1941), "Är", 82/375, 43x30
Såld: 200 kr
Såldes den 13 september 2010 -
2416 Etsning
Eva Zetterwall (f.1941), -77, 'I öknen', 25x36
Såld: 100 kr
Såldes den 30 november 2009
4435 Litografi
Eva Zetterwall, Air, 206/375, 43 x 28
Såld: 300 kr
Såldes den 14 januari 2008 -
5128 Färglitografi
Eva Zetterwall, 160/350 50x38
Såld: 100 kr
Såldes den 11 december 2006