Föremål som liknar Ev

Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 7119 Byrå
    Såld: 3.400 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 6446 Vas
    Såld: 700 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 7084 Oljemålning
    Såld: 1.000 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 7048 Akvarell
    Såld: 1.400 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 7026 Oljemålning
    Såld: 500 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 6055 Fat
    Såld: 400 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 6320 Färglitografier
    Såld: 450 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 6507 Skulptur
    Såld: 900 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 6249 Skål
    Såld: 300 kr

    Såldes den 15 december 2025