Föremål som liknar Ev
7119 Byrå
Såld: 3.400 kr
Såldes den 19 januari 2026
6446 Vas
Såld: 700 kr
Såldes den 19 januari 2026
7084 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 19 januari 2026
7048 Akvarell
Såld: 1.400 kr
Såldes den 19 januari 2026
7026 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 19 januari 2026
6055 Fat
Såld: 400 kr
Såldes den 12 januari 2026
6320 Färglitografier
Såld: 450 kr
Såldes den 12 januari 2026
6507 Skulptur
Såld: 900 kr
Såldes den 12 januari 2026
6249 Skål
Såld: 300 kr
Såldes den 15 december 2025