9566 Blyerts
Såld: 100 kr
Såldes den 11 mars 2019 -
6095 Akvarell
Erik Friberg, "Det glada 20-talet", 1973, 34x40
Såld: 200 kr
Såldes den 20 december 2015 -
6093 Blyerts
Erik Friberg, 3 st, motivet: 16x25 ca
Såld: 700 kr
Såldes den 7 december 2015
2817 Pastell
Såld: 100 kr
Såldes den 6 april 2009