Föremål som liknar Emil
4127 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 12 januari 2026
4420 Etsningar
Såld: 100 kr
Såldes den 15 december 2025
6231 Ytterfoder
Såld: 1.700 kr
Såldes den 15 december 2025
4126 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 8 december 2025
8425 Färglitografi
Såld: 450 kr
Såldes den 10 november 2025
8174 Oljemålning
Såld: 1.500 kr
Såldes den 25 augusti 2025
8294 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 25 augusti 2025
4459 Oljemålning
Såld: 400 kr
Såldes den 28 juli 2025
9007 Grafiskt blad
Såld: 300 kr
Såldes den 16 juni 2025