Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 

Föremål som liknar Emil


Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex


  • Träfflista
  • 4127 Oljemålning
    Emilia Mróz-Holnicka, blomsterstilleben. Signerad...//
    Såld: 350 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 4420 Etsningar
    7 st, Emil Johanson-Thor (1889-1958), Sverige, stä..//
    Såld: 100 kr

    Såldes den 15 december 2025
  • 6231 Ytterfoder
    Rörstrand, Nils Emil Lundström (1865-1960), Sverig..//
    Såld: 1.700 kr

    Såldes den 15 december 2025




Ladda ner broschyr