Föremål som liknar EN
6050 Teservis & kaf..
3+ 3 delar, Nysilver, Dufva & England
Såld: 700 kr
Såldes den 15 december 2025
5340 Skulpturer/vaser
3 delar, Keramik, England. Höjd: 20-24 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 15 december 2025
6280 Väggarmaturer
Såld: 500 kr
Såldes den 15 december 2025
5246 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 15 december 2025
6220 Matservis
Rosenthal, Else, 45 del ca
Såld: 400 kr
Såldes den 15 december 2025
6025 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 15 december 2025
5051 Akvareller
Såld: 300 kr
Såldes den 15 december 2025
4449 Matta
orientalisk, konstsilke, 120x177
Såld: 300 kr
Såldes den 15 december 2025
6081 Serigrafi
Såld: 600 kr
Såldes den 15 december 2025