Föremål som liknar Daterad
7166 Pastell
Såld: 700 kr
Såldes den 19 januari 2026
7154 Tusch
Såld: 300 kr
Såldes den 19 januari 2026
Såld: 350 kr
Såldes den 19 januari 2026
7146 Färglitografi
Såld: 900 kr
Såldes den 19 januari 2026
6445 Träsnitt
Såld: 2.200 kr
Såldes den 19 januari 2026
1013 Oljemålning
Såld: 1.500 kr
Såldes den 19 januari 2026
7085 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 19 januari 2026
7168 Tusch
Såld: 1.000 kr
Såldes den 19 januari 2026
1006 Oljemålning
Såld: 7.800 kr
Såldes den 19 januari 2026