Föremål som liknar Daterad

Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 7166 Pastell
    Såld: 700 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 7154 Tusch
    Såld: 300 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 3029 Oljemålning
    Såld: 350 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 7085 Färglitografi
    Såld: 300 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 7168 Tusch
    Såld: 1.000 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 1006 Oljemålning
    Såld: 7.800 kr

    Såldes den 19 januari 2026