Föremål som liknar Daterad
2066 Oljemålning
Såld: 1.800 kr
Såldes den 17 juni 2024
2157 Etsning
Såld: 300 kr
Såldes den 17 juni 2024
4225 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
2104 Blandteknik
Såld: 700 kr
Såldes den 17 juni 2024
2055 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 17 juni 2024
2101 Väggrelief
Såld: 800 kr
Såldes den 17 juni 2024
2163 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
2110 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 17 juni 2024
4045 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 17 juni 2024