Föremål som liknar Dahl
6708 Matservisdelar
Såld: 3.000 kr
Såldes den 12 januari 2026
6093 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 12 januari 2026
6399 Akvarell
Såld: 1.900 kr
Såldes den 12 januari 2026
6444 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 12 januari 2026
6187 Samlartallrikar
Såld: 800 kr
Såldes den 15 december 2025
5397 Collier
Torndahl, med lås i silver. Längd: 44 cm
Såld: 1.200 kr
Såldes den 8 december 2025
4048 Servisdelar
Såld: 700 kr
Såldes den 8 december 2025
3003 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 8 december 2025
4438 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 1 december 2025