Föremål som liknar CL
6729 Fotokonst
Såld: 800 kr
Såldes den 12 januari 2026
6645 Ljusstake
Såld: 1.100 kr
Såldes den 12 januari 2026
6459 Skulptur
Såld: 900 kr
Såldes den 12 januari 2026
6557 Höga hattar
hatt, + Chapeau claque, (i ask)
Såld: 500 kr
Såldes den 12 januari 2026
6581 Färglitografi
Såld: 500 kr
Såldes den 12 januari 2026
5337 Vaser
4 st, cloisonné. Höjd: 8 ca cm
Såld: 100 kr
Såldes den 15 december 2025
6067 Vas
cloisonné, orientalisk. Höjd: 32cm
Såld: 300 kr
Såldes den 15 december 2025
5391 Färgetsningar
Såld: 100 kr
Såldes den 15 december 2025
3026 Oljemålningar
Såld: 1.000 kr
Såldes den 8 december 2025