5374 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 11 mars 2024 -
4367 Färglitografi
Såld: 200 kr
Såldes den 4 mars 2024 -
7303 Kopparstick
Såld: 350 kr
Såldes den 18 juli 2022
1593 Parti spets
bla Brysselspets
Såld: 500 kr
Såldes den 17 november 2014 -
9188 Etsning
Haage, 10/125, Hus Bryssel, -89, motivet: 83 x 63
Såld: 1.000 kr
Såldes den 14 juli 2014 -
4369 Sjal
i ram, 1958, världsutställningen i Bryssel
Såld: 350 kr
Såldes den 19 september 2011
3433 Kolteckning
Signerad, Bryssel, parkmotiv, 22x29
Såld: 150 kr
Såldes den 9 augusti 2010 -
2150 Parti spetsar
Knypplade & virkade, Sverige & Bryssel
Såld: 400 kr
Såldes den 25 maj 2009 -
3034 Etsningar
5 st, 1800-tal, Bryssel, ca 10 x 13
Såld: 150 kr
Såldes den 20 mars 2006