Föremål som liknar Bohman

Vi hittade över 3 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 6648 Oljemålning
    Gunnel Bohman, Signerad. Olja på duk, 50x40, oramad
    Såld: 150 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 4378 Nyckelharpa
    Såld: 2.600 kr

    Såldes den 6 mars 2023
  • 8059 Akvarell
    Såld: 600 kr

    Såldes den 26 september 2022