Föremål som liknar Blues
2018 Färglitografi
Såld: 500 kr
Såldes den 11 november 2019
1269 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 10 juni 2019
7591 Matta
Ingrid Dessau (1923-2000), All blues, 246x350
Såld: 1.400 kr
Såldes den 3 juli 2017
7262 Matta
Såld: 1.000 kr
Såldes den 22 maj 2017
9597 Akvarell
Såld: 1.500 kr
Såldes den 9 november 2015
5351 Oljemålning
Såld: 250 kr
Såldes den 27 juli 2015
8677 Träsnitt
Såld: 100 kr
Såldes den 9 mars 2015
1220 Servisdelar
Såld: 300 kr
Såldes den 24 november 2014
5007 Servisdelar
Såld: 1.100 kr
Såldes den 17 november 2014