8056 Oljemålning
Såld: 7.000 kr
Såldes den 17 juli 2023 -
7164 Färglitografi
Björn Nyman, fasantupp, PT, signerad. Motivet: 57x81
Såld: 100 kr
Såldes den 20 augusti 2018 -
1591 Akryl
Björn Nyman, 'Nature morte' 33x41
Såld: 1.500 kr
Såldes den 8 oktober 2007
5056 Oljemålning
Björn Nyman, 1974, Porträtt, 24x20
Såld: 300 kr
Såldes den 22 november 2004