7232 Skulptur
Esther Eppens, Signerad, Balinesiska. Höjd: 32 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 5 juli 2021 -
7109 Figuriner
Såld: 150 kr
Såldes den 29 mars 2021 -
6110 Skulptur
Såld: 300 kr
Såldes den 9 september 2019
7137 Skulpturer
Såld: 150 kr
Såldes den 9 maj 2016 -
7190 Gravyr
Såld: 100 kr
Såldes den 21 mars 2011 -
1455 Figurin
Balinesiska, höjd: 30
Såld: 100 kr
Såldes den 5 juni 2006
7017 Figurin
Lladro, Balinesiska dansare, (skador), H.52
Såld: 600 kr
Såldes den 13 oktober 2003