1199 Litografi
Agneta Goës, 8/15, signerad, -76, motivet: 43x44
Såld: 100 kr
Såldes den 17 november 2014 -
6058 Färglitografi
Agneta Goës, "Bältdjur" 67/110, 34x40
Såld: 100 kr
Såldes den 30 oktober 2006
Föremål som liknar Agneta Goës
- Träfflista
- alla
- Visa alla