Föremål som liknar -48
6373 Linneservetter
28 st. Längd: 26-51cm. Höjd: 26-48cm
Såld: 450 kr
Såldes den 12 januari 2026
6320 Färglitografier
Såld: 450 kr
Såldes den 12 januari 2026
4410 Kuddar
Såld: 500 kr
Såldes den 1 december 2025
4013 Traktörpannor
Såld: 800 kr
Såldes den 20 oktober 2025
8223 Satsbord
Såld: 1.100 kr
Såldes den 6 oktober 2025
7196 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 29 september 2025
4230 Nattygsbord
1960-tal, väggmodell. Bredd: 31-48 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 28 juli 2025
3275 Parti gosedjur
Såld: 250 kr
Såldes den 28 juli 2025
2513 Satsbord
Såld: 350 kr
Såldes den 14 juli 2025