Föremål som liknar Himmel
2040 Blandteknik
Såld: 1.700 kr
Såldes den 17 juni 2024
2013 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 17 juni 2024
7412 Barnsäng
Såld: 1.300 kr
Såldes den 13 maj 2024
8155 Oljemålning
Såld: 1.600 kr
Såldes den 22 maj 2023
6473 Barnsäng
Såld: 300 kr
Såldes den 12 december 2022
2025 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 28 november 2022
4156 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 22 augusti 2022
9082 Väggrelief
Såld: 800 kr
Såldes den 8 augusti 2022
4075 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 13 juni 2022